پرسپولیس ...

نماینده تام‌الاختیار وزارت ورزش و جوانان در واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: قرارداد امضا شده با حامی مالی پرسپولیس در تاریخ باشگاهداری ایران کم نظیر است و دیگر هیچ نگرانی بابت مسایل اقتصادی پرسپولیس نداریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر امیررضا خادم گفت: بعد از چندین جلسه، امروز با توافقات کامل قرارداد پرسپولیس با حامی مالی 30 میلیارد تومانی امضا شد و نکته جائز اهمیت در این قرارداد این است که هیات مدیره پرسپولیس که اکثرا افراد آشنا به حوزه اقتصادی و تامین منابع مالی هستند می‌توانند به جز این آورده، منابع مالی بیشتری را برای این باشگاه فراهم کنند.

وی ادامه داد: با توجه به این شرایط، قرارداد امضا شده با حامی مالی پرسپولیس در تاریخ باشگاهداری ایران کم نظیر است و دیگر هیچ نگرانی بابت مسایل اقتصادی پرسپولیس نداریم.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: بسیار امیدوارم که هیات مدیره جدید از تیم اقتصادی و حامی مالی پرسپولیس حمایت کنند تا نتیجه بهتری گرفته شود و قطعا با این شرایط پرسپولیس دیگر مشکل اقتصادی نخواهد داشت و هواداران نگران نباشند.

خادم در مورد وضع باشگاه استقلال هم گفت: برای این باشگاه با چند گروه معتبر اقتصادی در حال مذاکره هستیم و تا اوائل هفته آینده حامی مالی مناسبی برای استقلال معرفی خواهد شد. ضمن اینکه همزمان در حال بررسی گزینه‌های هیات مدیره این باشگاه هستیم و تصور می‌کنم همه این موارد تا هفته آینده  برای این  باشگاه مردمی کاملا مشخص شود و طرفداران استقلال هم خیالشان راحت شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید